Skip to main content

Peeling na nohy

Peeling na nohy
Filter
cenové rozpätie

Značka
Hodnotenie
  •   1
Najpredávanejšie

Scrub na nohy pre dokonale hladké chodidlá

Užívajte si pocit hladkých a dokonale vyživených chodidiel a dajte zbohom suchej pokožke, tvrdým pätám a drobným prasklinkám v priebehu krátkej chvíľky. Vďaka jemným abrazívnym čiastočkám a komplexu aktívnych látok totiž peeling na chodidlá odstráni odumreté kožné bunky, prekrví pokožku, dodá potrebnú hydratáciu, dokonca chráni pred ďalším vysychaním a rohovatením kože.

Ako používať peeling na nohy?

  • Na navlhčenú pokožku nôh naneste dostatočné množstvo peelingu, jemne masírujte zrohovatenú kožu a opláchnite vlažnou vodou. Peeling na päty a celé chodidlá odporúčame aplikovať aspoň dvakrát týždenne.
  • Po peelingu naneste obľúbený krém na chodidlá alebo pokožke pomocou masky na nohy doprajte intenzívnu výživu.

Náš tip: Za vyskúšanie stojí aj exfoliačná maska na nohy v podobe ponožiek, napustených aktívne pôsobiacou tekutinou s vyhladzovacím a zjemňujúcim efektom. Ak je pokožka nôh príliš vysušená a popraskaná, elektrický pilník na chodidlá účinne odstráni zrohovatenú kožu a pripraví pokožku na ďalšiu starostlivosť.

Doprajte pokožke peeling nôh pre dokonale hladký pocit a pestovaný vzhľad, ktorý si po každodennom zhone zaslúži. Objavte peelingové masky na nohy a scruby na chodidlá na notino.sk!