Makeup Revolution Lip Advent Calendaradventný kalendár

Makeup Revolution Lip Advent Calendar adventný kalendár
Makeup Revolution Lip Advent Calendar adventný kalendár

Kód: MUR05368 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: 5 x matný rúž 0,11 g + 5 x krémový rúž 0,11 g + 3 x lesk na pery 2,5 ml + 7 x kontúrovacia ceruzka na pery 1 g + 3 x matný tekutý rúž 2,5 ml + 2 x trblietavý tekutý rúž 2,5 ml

Vlastnosti

Typ sady
darčeková sada

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution Lip Advent Calendar