Makeup Revolution Pro HD Brows

kozmetická sada I.

1×
Makeup Revolution Pro HD Brows kozmetická sada I.
Makeup Revolution Pro HD Brows kozmetická sada I.
kozmetická sada I.

Kód: MUR3772 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: paleta na fixáciu obočia 20,5 g + podkladová tyčinka na rozjasnenie obočia 3 g + čiapka na obočie skosená + poťah na obočie plochá

Makeup Revolution Pro HD Brows
kozmetická sada I.

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!