Makeup Revolution Sport Fix

extra silný fixačný sprej na make-up

2×
Makeup Revolution Sport Fix extra silný fixačný sprej na make-up
Makeup Revolution Sport Fix extra silný fixačný sprej na make-up
Makeup Revolution Sport Fix extra silný fixačný sprej na make-up
100 ml
6,50

Kód: MUR04281 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
piatok 25. 1. 2019
Osobný odber
piatok 25. 1. 2019
Makeup Revolution Sport Fix
100 ml | 6,50

Popis kozmetiky Makeup Revolution Sport Fix

Produkt na fixáciu líčenia Makeup Revolution Sport Fix je nenahraditeľným pomocníkom, ktorý zaistí, že váš make-up bude stále perfektný aj po niekoľkých hodinách.

Vlastnosti:

  • zamedzuje rozmazávaniu a blednutiu líčidiel
  • dlhodobá fixácia make-upu

Použitie:
Pred použitím dôkladne pretrepte, nastriekajte primerané množstvo prípravku na tvár. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Opakujte podľa potreby kedykoľvek v priebehu dňa.

O značke Makeup Revolution

Makeup Revolution prináša absolútnu revolúciu v oblasti líčenia! Táto londýnska kozmetická značka ponúka vysoko kvalitnú a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku, ktorá vás úplne nadchne! Makeup Revolution sa stala populárnou značkou najmä vďaka svojim luxusným paletkám očných tieňov, ktoré ponúkajú vysoko pigmentované pestré odtiene všetkých farieb! Okrem týchto paletiek tiež v sortimente značky nájdete ďalšiu mimoriadne kvalitnú dekoratívnu kozmetiku, ako sú rúže, make-up, lícenky, púdre alebo štetce!
Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution vás tiež zaujme svojím originálnym a zároveň praktickým dizajnom produktov, ktorý si absolútne zamilujete! S luxusnou značkou Makeup Revolution dodáte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl. Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution vám dokáže, že aj vysoká kvalita sa dá kúpiť za veľmi atraktívnu cenu a môže byť tak každému dostupná!