Makeup Revolution X Petra XOXOpaletka na tvár

3×
Makeup Revolution X Petra XOXO paletka na tvár
Makeup Revolution X Petra XOXO paletka na tvár
Výpredaj
Odporúčaná maloobchodná cena
11,80

Ušetríte 31%
16 g
8,16

Kód: MUR09116 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 1. 10. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 30. 9. 2020

Popis produktu Makeup Revolution X Petra XOXO

Úspešná česká beauty blogerka a youtuberka Petra LovelyHair opäť spojila sily so značkou Makeup Revolution, a tak sa zrodila paletka na tvár Makeup Revolution X Petra XOXO. V paletke sa skrývajú štyri odtiene na kontúrovanie a bronzovanie a štyri odtiene rozjasňovačov s vysokou pigmentáciou, pomocou ktorých hravo vytvoríte dokonalé líčenie.

Premyslená kombinácia teplých, studených, matných a trblietavých odtieňov zaručuje vhodnosť pre všetky farebné typy. Zároveň možno paletku využiť na nežné líčenie očí.

Vlastnosti:

  • 4 odtiene na kontúrovanie a bronzovanie tváre
  • 4 odtiene rozjasňovačov pre dokonalý jas
  • kombinácia teplých a studených odtieňov
  • mix matných a trblietavých odtieňov
  • paletku možno využiť aj na líčenie očí

Ako aplikovať:
Pomocou štetca nanášajte na miesta na tvári, ktoré chcete zvýrazniť alebo rozjasniť.

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution X Petra XOXO3