Prejsť na hlavný obsah
Marc Jacobs Eau So Decadent toaletná voda pre ženy
Marc Jacobs Eau So Decadent toaletná voda pre ženy
Marc Jacobs Eau So Decadent toaletná voda pre ženy
Druh vôneovocná, kvetinová

Užite si chvíľky slobody, ktoré patria len vám, a rozmaznávajte sa naplno. Toto milé pripomenutie vám zakaždým pošeptá toaletná voda pre ženy Marc Jacobs Eau So Decadent. Čistá, ľahká a na prvé privoňanie aj prvý pohľad luxusná vôňa sa stane vašou obľúbenou výzvou, aby ste si dopriali všetko, po čom túžite.

  • ovocno-kvetinová vôňa
  • pre štýlovú modernú ženu
  • ideálna na celodenné nosenie

Zloženie vône
V úvode sa dômyselne prepletajú akordy delikátnej hrušky nashi, sladko šťavnatých čiernych ríbezlí a brečtanu. Po chvíli ich doplní zmes nežných bielych kvetín v zastúpení konvaliniek, magnólie a jazmínu. Základom celkovej kompozície je hrejivá a balzamová biela ambra, sladká malina a kašmírové drevo, ktoré dodáva vôni zamatovú hebkosť, hĺbku a dlhé doznievanie.

Príbeh vône
Eau So Decadent je ľahšou a ovocnejšou interpretáciou populárnej parfumovanej vody Decadence. Rovnako ako jej predchodkyňa, aj táto luxusná vôňa vychádza z príbehu o absolútnom prepadnutí vlastným túžbam a najtajnejším snom. Eau So Decadent bola uvedená na trh v roku 2017.

Nielen jeho obsah, ale aj samotný flakón je mimoriadny. Predstavuje dokonalé spojenie vône a módy, pričom inšpiráciou na jeho vznik sa stali ikonické kabelky Marc Jacobs. Na flakóne uvidíte kombináciu hadej kože, zlatej retiazky a matného skla, cez ktoré jemne presvitá jeho zmyselný obsah.

Marc JacobsEau So Decadent toaletná voda pre ženy

16×
100 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: MAJ0667