Detské osušky, uteráky a hubky na umývanie

Hebučké osušky pre novorodenca aj väčšie bábätko a umývacie hubky

Pre ešte príjemnejší zážitok z kúpania! Objavte osušky pre bábätká z kvalitných materiálov, ktoré nedráždia citlivú detskú pokožku! Slúžia nielen na osušenie dieťatka po kúpeli, ale aj na ochranu pred prechladnutím. Farebná osuška pre novorodenca a praktický umývací detský uterák s roztomilou potlačou rozhodne patrí do základnej výbavičky pre novorodenca.

Ako vybrať detskú osušku

Detská osuška s kapucňou, s motívom zvieratiek či viacúčelový uterák pre bábätko z mäkučkej látky? Aby ste bábätku dopriali tú najlepšiu starostlivosť po hrejivom kúpeli, zamerajte sa pri výbere na materiál, veľkosť a tvar osušky pre deti.   

Materiál osušiek pre deti

  • Bambusová osuška pre bábätko: Bambusové vlákno je veľmi mäkké a odolné a uteráky pre bábätká z neho vyrobené sú hebké, nadýchané a príjemnosť nestrácajú ani časom.
  • Bavlnená osuška pre bábätká: Bavlna zaručuje vysokú nasiakavosť a je tvarovo stála. Látková osuška z bavlny sa dá využiť aj na cestách ako ochrana pred slnkom či ako plachta do kočíka.
  • Detská froté osuška: Froté sa vyznačuje vysokou nasiakavosťou, rýchlym odvádzaním vlhkosti a príjemnou hrejivosťou. Detská froté osuška s nižšou gramážou sa po čase môže zdať tvrdšia než pri zakúpení.

Tvary osušiek pre bábätko

  • Klasické osušky pre deti sú obľúbené pre svoju multifunkčnosť. Dajú sa využiť nielen po kúpeli, ale aj ako ľahká deka.
  • Detské osušky s kapucňou sú dostupné v mnohých farbách pre chlapčekov aj dievčatká a ich praktickosť spoznáte hneď po prvom kúpaní. Príjemná kapucňa jemne osuší vlásky a zakryje vrch hlavičky a ušká, takže sa dieťatko dokonale zahreje.
  • Detská pončo osuška sa jednoducho pretiahne cez hlavičku bábätka, takže neskĺzne na zem. Niektoré pončá majú aj kapucňu, ktorá zaistí rýchle osušenie jemných detských vláskov. Osuška pončo pre bábätká je ideálna na pláž či k bazénu.

Detské hubky na umývanie

Hebučké detské hubky by nemali chýbať v žiadnej kúpeľni ako užitočný pomocník pri kúpeli. Obvykle sú dostupné v sadách po niekoľkých kusoch a sú vhodné aj pre najmenšie bábätká. Ak na obale nie je uvedené inak, treba hubku maximálne po 3 použitiach vyprať na 60 °C.

Detské uteráky do škôlky s motívom zvieratiek či rôznych tvarov, roztomilé detské osušky s kapucňou a hubky pre bábätká v užitočných sadách – inšpirujte sa ponukou detských doplnkov na notino.sk a vyberte pre bábätko to najlepšie.