Prejsť na hlavný obsah

Medela

O značke Medela

Produkty, ktoré ženám spríjemňujú a uľahčujú materstvo, ponúka švajčiarska značka Medela. Medela je známa predovšetkým ako popredný výrobca lekárskych vákuových technológií a produktov na dojčenie. V spoločnosti Medela starostlivo načúvajú potrebám mamičiek, detí, pacientov a zdravotníkov, aby mohli vyvíjať pokrokové inovácie, ktoré sa budú starať o celé generácie.

 

Produkty značky Medela sú tu pre nás v rôznych fázach života. Spoločnosť podporuje prirodzené dojčenie a jej cieľom je posilniť zdravie matky a dieťaťa. Značku Medela založil v roku 1961 Olle Larsson pôvodne ako rodinnú firmu. Medela sa zameriava na neustály výskum, inovácie a vyhodnocovanie potrieb svojich zákazníkov.

Produkty značky Medela uľahčujú život miliónom rodín každý rok. Objavte ich výhody aj vy a vyskúšajte niektorý z produktov značky Medela. Úľavu extrémne namáhaným bradavkám poskytnú Medela hydrogélové vankúšiky Hydrogel Pads. Odsávačka materského mlieka Medela Swing Flex™ je zas perfektným pomocníkom pre všetky mamičky, ktoré potrebujú rýchlo a efektívne odsať materské mlieko. Uľahčiť vášmu bábätku prechod z dojčenia na kŕmenie z fľaše pomôže dojčenská fľaša Medela Calma. Úľavu popraskaným bradavkám a čiastočné riešenie ťažkostí s dojčením zaistia dojčiace klobúčiky Medela Contact™ Nipple Shields.

celý text skryť text