Prejsť na hlavný obsah

Origins

Origins

Účinnú a funkčnú ošetrujúcu kozmetiku, ktorá využíva aktívne látky získané z rastlín celého sveta, prináša americká značka Origins. Prírodné a organické zložky ako sú extrakty zo ženšenu, huby reishi či bambusového uhlia kombinuje s najnovšími vedeckými poznatkami, inovatívnymi technológiami a ekologickými postupmi pri výrobe. Vytvára tak kozmetiku, ktorá je šetrná k pleti aj k prírode.

V rokoch 1983 – 1989 tím vedcov zaoberajúcich sa rastlinnými biotechnológiami a kozmetických expertov na čele s Williamom P. Lauderom pracoval na vzniku značky vymykajúcej sa tradičnému poňatiu kozmetiky. V roku 1990 tak mohla vzniknúť Origins, kozmetika, ktorá stelesnila filozofiu ekologického „zeleného“ hnutia ako žiadna predtým. Od počiatkov bolo jej poslaním vážiť si a rešpektovať ako ľudí a ich potreby, tak aj prírodu. Preto sa tím Origins dodnes snaží využívať tie najúčinnejšie zložky pochádzajúce z prírody, najpokrokovejšie technológie a zároveň najekologickejšie postupy pri výrobe. 

Vyskúšajte aj vy bezpečnú alternatívu klasických produktov starostlivosti o pleť a telo, ktorú predstavuje kozmetika Origins – prírodná a overená vedeckými výskumami, vysoko účinná a so zmyslom pre udržateľnosť. Starostlivosť o pleť Origins pomáha navrátiť pleti zdravý vzhľad. Prináša viditeľné zlepšenie, na ktorom pracuje v harmónii s prirodzeným fungovaním pleti. Vďaka širokej ponuke si každý môže vybrať hydratačný krém Origins, umývací gél Origins či trebárs masku Origins presne podľa potrieb svojej pleti. Bonusom je recyklovateľný obal, do ktorého je každý pleťový krém Origins zabalený.

celý text skryť text