Plantur 39

Prípravky od firmy Plantur sú určené všetkým ženám a mužom, ktorých dlhodobo trápi nadmerné vypadávanie vlasov. Značka Plantur patrí pod svetoznámu spoločnosť Dr. Wolff-Research. Táto firma sa dlhodobo zaoberá inováciami vo vývoji účinných spôsobov aplikácie rôznych vlasových prípravkov.

 

Zakladateľ, Dr. August Wolff, bol motivovaný túžbou nájsť liek na všetky existujúce dermatologické problémy. Know-how tohto výnimočného špecialistu je použité aj vo vlasovej kozmetike Plantur.

Prečítajte si viac o kolekcii prípravkov proti vypadávaniu vlasov Plantur 39.

celý text skryť text

Vlasová kozmetika Plantur

Značka Plantur spadá pod uznávanú spoločnosť Dr. Wolff-Research. Táto firma sa už od nepamäti zaoberá snahou o inovácie vo vývoji mimoriadne účinných spôsobov aplikácie rôznych vlasových prípravkov. Zakladateľ, Dr. August Wolff spočiatku miešal výživové krémy a mastičky ručne. Bol motivovaný túžbou nájsť liek na všetky existujúce dermatologické problémy. Know-how tohto výnimočného špecialistu je použité aj vo vlasovej kozmetike Plantur. Prípravky od firmy Plantur sú určené všetkým ženám a mužom, ktorých dlhodobo trápi nadmerné vypadávanie vlasov.

Celá kolekcia prípravkov je založená na kofeíne, ktorý sa dostáva hlboko a efektívne do korienkov. To, že kofeín možno považovať za účinnú látku sa oficiálne  potvrdilo pri teste, realizovanom na univerzite Friedricha Schillerav v Jene. Táto zložka je v kozmetike veľmi obľúbená a často používaná, najmä kvôli perfektnej znášanlivosti s citlivou a problémovou pokožkou hlavy a svojim preukázateľným účinkom. Produkty Plantur sú okrem kofeínu bohaté aj na látky biotín, horčík, vápnik a zinok. Pozitívne pôsobia na rast vlasov a spoľahlivo ochraňujú vlasové korienky pred vyčerpaním. Ak stále neviete nájsť spôsob, ako urýchliť rast vlasov, táto značka je správnou voľbou, čo na vypadávanie vlasov naozaj zaberá.

Plantur 39

Trápi vás viditeľné rednutie a predčasné vypadávanie vlasov? Príčiny môžu byť rôzne. Stres, nezdravá strava, porucha štítnej žľazy, necitlivé česanie, ale aj nástup menopauzy. Vtedy mnohé ženy spozorujú mierne až silné padanie vlasov. Ak sa tento problém s vypadávaním nezačne rýchlo riešiť, môže viesť k viditeľnému preriedeniu. Kozmetika Plantur 39 je špeciálne vyvinutá pre ženy po štyridsiatke. Menopauza mení hormonálnu rovnováhu, ktorá negatívne vplýva na vlasy. Tento problém dokonale rieši Plantur 39. Recenzie a kontrolné štúdie hovoria za všetko. Nespočetné množstvo spokojných žien, ktoré si tento šampón proti vypadávaniu vlasov nevedia vynachváliť.

Aké produkty mi ponúka značka Plantur?

Rada vlasovej kozmetiky, prispôsobená ženám po štyridsiatke, sa skladá z rôznych výrobkov. Prvým z nich je kofeínový šampón na jemné a lámavé vlasy. Regeneruje a vyživuje, dodáva bohatý objem, ale tiež dôkladne ochraňuje pred vznikom rozštiepených končekov. Ďalší šampón tejto rady je určený na farbené a poškodené vlasy. Efektívne bojuje proti vypadávaniu vlasov, ochraňuje farbu a funguje ako účinný prípravok na rast vlasov.

Pokiaľ potrebujete šampón na rast vlasov, určite vyskúšajte šampón Plantur 39. Na hnedé vlasy je špeciálne vyvinutý fyto-kofeínový šampón Color Brown. Zaistí sýtejšiu a žiarivejšiu farbu s každým umytím. Spoľahlivo zakrýva prvé šediny aj vyblednuté, svetlé korienky vlasov. Ako je to vôbec možné? Na povrchu vlasu sa hromadia pigmenty a farba sa tak stáva intenzívnejšia. Požadovaný efekt posilníte používaním šampónu spolu s farebným balzamom Color Brown. Plantur šampóny na rast vlasov sú skutočne veľmi účinné a svojim používateľom zaručujú maximálnu spokojnosť.

Ak hľadáte šampón na rast vlasov, alebo potrebujete liečivý šampón na vypadávanie vlasov, neváhajte a vyskúšajte vlasovú 

kozmetiku Plantur 39. Šampóny vás svojim účinkom prekvapia a vy sa so zdravými a objemnými vlasmi určite budete cítiť lepšie a sebavedomejšie. Do tejto výživovej rady patrí aj Plantur 39 tonikum. Recenzie výrobku sú prevažne veľmi pozitívne, čím sa skutočne potvrdzuje kvalita a priaznivé účinky, prisľúbené samotným Dr. Wolffom.

Tonikum poskytuje potrebnú hydratáciu a výživu, aktivuje činnosť korienkov, eliminuje nežiadúcu lámavosť vlasov a tiež sa používa ako výživový prípravok proti vypadávaniu vlasov. Hydratačný sprej proti vypadávaniu a štruktúrovacia starostlivosť pre jednoduché rozčesávanie nemôžu chýbať v žiadnej kúpeľni správnej dámy, milujúcej doplnkové rozmaznávanie vlasov.

Plantur 21

Regeneračné, ochranné a stimulačné účinky dodá vlasom aj kolekcia produktov Plantur 21. Tieto prípravky doprajú vlasom starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Sú určené na všetky typy pokožky a nemusíte sa tak obávať podráždenia. Nutri-kofeínový šampón Plantur 21 je určený na farbené a zničené vlasy. Precízne čistí pokožku hlavy, vlasy dôkladne umýva od korienkov až po končeky a navracia im svoju prirodzenú krásu. Kofeínový šampón výrazne posilňuje vlasové vlákna, dodáva lesk aj objem a podporuje rast vlasov. S prípravkami Plantur budú vaše vlasy rásť ako z vody.

Do rady Plantur 21 patrí aj nutri-kofeínový kondicionér na farbené a poškodené vlasy. Po použití budú obohatené o výživu, bez ktorej by nikdy nedosiahli stopercentne krásne a zdravé vlasy. Kondicionér sa postará o jednoduché rozčesanie a vy už nikdy nepocítite nepríjemnú bolesť pri zamotaných vlasoch. Okrem zjednodušeného rozčesávania opravuje mechanické aj chemické poškodenie, zaisťuje oslnivý lesk, uhladzuje a zabraňuje krepovateniu a výrazne zlepšuje štruktúru vlasových vlákien.

Súčasťou rodiny Plantur 21 je aj bezoplachový kofeínový elixír na vlasy. Prípravok sa postará o dodávku potrebných vitamínov. Eliminuje lámavosť, aktivuje činnosť vlasových korienkov a vašu korunu krásy po aplikácii zanechá krásnu a silnú. Prípravok sa nanáša na uterákom vysušené vlasy a následne sa už neoplachuje.