Objevte Prada L´Homme a La Femme

Vône Prada L’Homme a La Femme zosobňujú dve strany jednej mince, mužnosť a ženskosť, silu a nežnosť. Obe však búrajú stereotypy, odmietajú klišé a olfaktoricky pátrajú po samotnej podstate oboch pohlaví. Objavte zvodnú silu ženského elementu a sofistikovanosť mužského protipólu. Vychutnajte si vôňu, ktorá dokonale podčiarkne váš jedinečný charakter.

celý text skryť text

O značke Prada

Módne prehliadky značky Prada prichádzajú vždy s niečím novým a nečakaným. Prinášajú odhalenie jedinečných kolekcií, ktoré sú tvorené zdanlivo protichodnými prvkami s cieľom vyprovokovať reakcie – živé, búrlivé, emocionálne aj intelektuálne. Tento náboj a unikátny prístup v sebe odráža aj každý parfém Prada.  

Brilantný nápad, špecifická technika alebo exkluzívne ingrediencie – typická vôňa Prada pracuje so všetkými týmito prvkami, jej tvorcovia ich však naďalej pretvárajú. Rozlámu ich na malé kúsky a prepoja ich s niečím absolútne nečakaným. Potom ich začnú skladať opäť dohromady a zrazu sa stane niečo tajomné až mystické. Tie staré, dobre známe vône sú znovu objavené a pretvorené na niečo nové a neskutočné.

Nechajte sa aj vy previesť olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Privoňajte si k ikonickej dámskej vôni Prada Candy alebo k pánskej klasike Prada Luna Rossa a podľahnite kúzlu značky Prada, jedného z najvplyvnejších módnych domov na svete.

celý text skryť text

Odporúčané

12

12 Zobraziť ďalšie