PradaLuna Rossa Ocean toaletná voda pre mužov

5×
Prada Luna Rossa Ocean toaletná voda pre mužov
Prada Luna Rossa Ocean toaletná voda pre mužov
100 ml

Kód: PRA02966 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis Prada Luna Rossa Ocean
Zloženie

Stavte na silu moderných technológií, ktoré vám pomôžu posunúť limity ešte ďalej – až tam, kde to predtým nebolo možné. Pánska toaletná voda Prada Luna Rossa Ocean je stelesnením tejto výzvy. Žiadna prekážka pre vás nebude príliš veľká a žiadny obzor nezostane nespoznaný.

  • fougère kožená vôňa
  • tvárou vône je charizmatický herec Jake Gyllenhaal
  • predstavená v roku 2021

Zloženie vône
Najprv ucítite žiarivé tóny citrusu bergamotu s podtónom levandule a šalvie s čistým sviežim vyznením. Potom sa rozvonia elegantný krémový kosatec s dotykom šafranu. Celá vonná kompozícia stojí na základných tónoch vetiveru, ktorý sprevádza pačuli a mošus zanechávajúce výraznú mužnú stopu.

Príbeh vône
Vykročte v ústrety ďalšiemu dobrodružstvu s využitím technológií, ktoré súčasná doba ponúka. Vôňa Prada Luna Rossa Ocean je stvorená pre všetkých s dušou dobrodruha. Ich prirodzenú mužnosť táto vôňa ešte viac zdôrazní.

Flakón sviežej povzbudzujúcej vône Prada Luna Rossa Ocean na prvý pohľad vyjadruje silu a intenzitu. Modrý lak poukazuje na ohromnú moc vodného živlu a pripomína odlesky hladiny oceánu. Červená bodka v hornej časti symbolizuje červený mesiac (taliansky Luna Rossa) a červená línia uprostred je ikonický symbol značky Prada, ktorý na flakóne nemôže chýbať.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kosatec
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver
Druh vône
aromatická

O značke Prada

Módne prehliadky značky Prada prichádzajú vždy s niečím novým a nečakaným. Prinášajú odhalenie jedinečných kolekcií, ktoré sú tvorené zdanlivo protichodnými prvkami s cieľom vyprovokovať reakcie – živé, búrlivé, emocionálne aj intelektuálne. Tento náboj a unikátny prístup v sebe odráža aj každý parfém Prada. 

Brilantný nápad, špecifická technika alebo exkluzívne ingrediencie – typická vôňa Prada pracuje so všetkými týmito prvkami, jej tvorcovia ich však naďalej pretvárajú. Rozlámu ich na malé kúsky a prepoja ich s niečím absolútne nečakaným. Potom ich začnú skladať opäť dohromady a zrazu sa stane niečo tajomné až mystické. Tie staré, dobre známe vône sú znovu objavené a pretvorené na niečo nové a neskutočné.

Nechajte sa aj vy previesť olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Privoňajte si k ikonickej dámskej vôni Prada Candy alebo k pánskej klasike Prada Luna Rossa a podľahnite kúzlu značky Prada, jedného z najvplyvnejších módnych domov na svete.

Recenzie Prada Luna Rossa Ocean5