Prada Luna Rossatoaletná voda pre mužov

5×
Prada Luna Rossa toaletná voda pre mužov
Prada Luna Rossa toaletná voda pre mužov
100 ml
54,90

Kód: PRA0085 | Na sklade
1
Darček pre vás
K nákupu čohokoľvek nad 50 € získate luxusný discovery box plný miniatúr zadarmo.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Zásielkovňa
pondelok 2. 11. 2020
Osobný odber
pondelok 2. 11. 2020

Popis parfému Prada Luna Rossa
Zloženie

Aye aye, Captain! Páni, nechajte v sebe prebudiť dušu chlapca, ktorý sa chce na plachetnici vydať na šíre more. Toaletná voda pre mužov Prada Luna Rossa okúzli všetky vaše zmysly, poskytne vám nekonečný zdroj inšpirácie a dodá istotu, že dokážete čokoľvek.

  • citrusová, aromatická vôňa
  • pre moderného muža
  • ideálna kedykoľvek, no hlavne do teplých dní

Zloženie vône
V samotnom úvode vône Prada Luna Rossa vás prekvapí osviežujúci horký pomaranč, ktorého neobyčajne vzrušujúcu a energickú arómu perfektne dopĺňa zmyselná levanduľa. Opojenie zmyslov ďalej pokračuje v srdci vône, ktorá v sebe ukrýva podmanivú šalviu a lístky sviežej mäty. Zaujímavý záver vône tvoria neobvyklé ingrediencie, ako je ambroxan a ambrette.

Príbeh vône
Dizajn flakóniku bol inšpirovaný modernými plachetnicami, za vôňou stojí nemecká parfumérka Daniela Andrier. Luna Rossa bola uvedená na trh v roku 2012 a je dôkazom, že Prada má čo ponúknuť nielen v oblasti módy, ale aj vôní.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
horký pomaranč, levanduľa
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mäta, šalvia muškátová
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
ambrette, ambroxan
Druh vône
citrusová, aromatická

O značke Prada

Módne prehliadky značky Prada prichádzajú vždy s niečím novým a nečakaným. Prinášajú odhalenie jedinečných kolekcií, ktoré sú tvorené zdanlivo protichodnými prvkami s cieľom vyprovokovať reakcie – živé, búrlivé, emocionálne aj intelektuálne. Tento náboj a unikátny prístup v sebe odráža aj každý parfém Prada. 

Brilantný nápad, špecifická technika alebo exkluzívne ingrediencie – typická vôňa Prada pracuje so všetkými týmito prvkami, jej tvorcovia ich však naďalej pretvárajú. Rozlámu ich na malé kúsky a prepoja ich s niečím absolútne nečakaným. Potom ich začnú skladať opäť dohromady a zrazu sa stane niečo tajomné až mystické. Tie staré, dobre známe vône sú znovu objavené a pretvorené na niečo nové a neskutočné.

Nechajte sa aj vy previesť olfaktorickou cestou plnou krásy a luxusu. Privoňajte si k ikonickej dámskej vôni Prada Candy alebo k pánskej klasike Prada Luna Rossa a podľahnite kúzlu značky Prada, jedného z najvplyvnejších módnych domov na svete.

Recenzie Prada Luna Rossa5