Prírodné mydlo

Najpredávanejšie

Ide to aj bez chémie! Ak sa jej v kozmetike radšej vyhýbate, prírodné mydlo je pre vás ako stvorené. Nájdete v ňom kvalitné prírodné oleje, regeneračné zložky, bylinné výťažky alebo abrazívne zložky.

Prírodné mydlá sú maximálne šetrné k pokožke a navyše nezaťažujú prírodu. Nájdete ich v tuhej aj tekutej podobe a ich použitie je univerzálne. Existujú dokonca špeciálne prírodné mydlá na akné, ktoré aknóznu pokožku dokonale vyčistia a upokoja prípadné podráždenia.

Prírodné tekuté mydlá

Využijete ich v kúpeľni aj v kuchyni. Tekuté mydlá sa ľahko dávkujú, takže si ruky rýchlo zbavíte mastnoty a zápachu. Vy aj vaši hostia iste oceníte okúzľujúce prírodné vône tea tree, citrusov či Aloe vera.

Niektoré prírodné tekuté mydlá sú vhodné dokonca aj pre vlasy a vlasovú pokožku. Prírodné mydlá na vlasy totiž nevysušujú, ale zvláčňujú, takže sa nemusíte obávať svrbenia ani podráždenia. Ako príjemný bonus vám vlasy nádherne prevoňajú.

Prírodné tuhé mydlá

Ak dávate prednosť tuhým mydlám, na notino.sk si iste vyberiete. Prírodné tuhé mydlá majú naozaj dlhú výdrž (zhruba 2 mesiace) a sú vhodné na umývanie rúk, tváre aj celého tela.

Na notino.sk nájdete prírodné mydlá na tvár, ruky a telo od Le Petit Olivier, Weleda, L’Occitane a ďalších obľúbených značiek prírodnej kozmetiky. Vyberte si to najlepšie.