RenovalityOriginal Series vlasový olej Renohair

13×
Renovality Original Series vlasový olej Renohair
Renovality Original Series vlasový olej Renohair
100 ml
13,60

Na sklade | Kód: RNV00194
1
Večerné doručenie
utorok 30. 11. 2021
Osobný odber
utorok 30. 11. 2021

Masáž olejom Renovality Original Series Renohair prispieva k stimulácii pokožky hlavy, k prekrveniu vlasových cibuliek a možnému následnému posilneniu vašich vlasov.

Vlastnosti:

  • prekrvuje pokožku a pomáha stimulovať rast vlasov 
  • má antioxidačné vlastnosti

Zloženie:

  • zmes olejov

Ako aplikovať:
Kvapkadlom aplikujte olej na pokožku hlavy. Masírujte a nechajte pôsobiť najlepšie celú noc. Potom opláchnite.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Typ oleja
ostatné rastlinné oleje
Účinok
stimulácia rastu, regenerácia
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

Rýdzo prírodná a česká značka Renovality sa špecializuje na kozmetické oleje tej najvyššej kvality. Všetky oleje sa lisujú za studena, iba zo starostlivo vybraných rastlín, a obsahujú maximálne možné množstvo bioaktívnych látok. Nie sú do nich pridávané žiadne syntetické látky, konzervanty, farbivá či minerálne oleje a predstavujú tak skutočné rastlinné zlato.

Špeciálne fialové sklo, v ktorom sú všetky oleje Renovality uchovávané, zaručuje ich bioaktívnu stálosť. Zároveň poskytuje účinnú ochranu pred svetlom a pôsobí tak ako prirodzený filter, ktorý spomaľuje molekulárny rozpad prírodných produktov.

Spomedzi prípravkov značky Renovality si bez pochýb vyberú všetky vekové kategórie. Ricínový olej Renovality oceníte pri starostlivosti o suchú pokožku, arganový olej Renovality je bohatým zdrojom antioxidantov a vitamínov a napríklad moringový olej Renovality vám zase pomôže bojovať proti vráskam. Či už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek, môžete sa spoľahnúť, že ste pre svoju pleť zvolili tú najlepšiu starostlivosť.