Suchý olej

Najpredávanejšie

Rozmaznávajte sa a užite si dokonale hebkú pleť, zdravé a lesklé vlasy a pevné nechty. Suchý olej sa rýchlo vstrebávajú a zanechávajú hebkú a vyživenú pokožku.

Vyskúšajte napríklad značku Ahava či Nuxe – suchý olej patrí k najobľúbenejším produktom prírodnej kozmetiky tohoto výrobcu.

Čo je suchý olej

Možno si lámete hlavu, ako olej môže byť suchý. Toto označenie nemá nič spoločné s jeho konzistenciou ako skôr s jeho jednoduchým absorbovaním. Suchý olej:

  • nemastí a nešpiní oblečenie
  • rýchlo sa vstrebáva a nelepí sa

Suchý olej obsahuje kombináciu rastlinných olejov a vitamínov, ktoré sa postarajú o dokonalú výživu nielen vašej pokožky, ale aj vlasov alebo nechtov. Suchý olej na vlasy dodáva silu a lesk, suchý olej na tvár alebo telo sa zas postarajú o zamatovo hebkú pokožku.

Užite si vyživenú pokožku aj na dovolenke. Stačí zvoliť suchý olej na opaľovanie, ktorý vás navyše ochráni pred slniečkom.

Ako používať suchý olej?

Aby ste docielili čo najlepší efekt, odporúčame suchý olej na pleť a vlasy nanášať napríklad po sprche alebo kúpeli. Olej sa tak najlepšie vstrebe a dodá vlasom a pleti maximálnu silu a hebkosť.