Svadobné prípravy

Oslňte na svadbe perfektným make-upom, rozžiarenou pleťou, skvelým účesom aj príjemnou vôňou. Starostlivo sme pre vás vybrali tú najlepšiu kozmetiku a parfémy, aby ste na svadbe vyzerali skutočne skvelo. Čo všetko u nás nájdete?

 

Predsvadobné prípravy

Príprava nevesty nie je zďaleka len o svadobnom dni. Začnite už niekoľko týždňov pred svadbou. Pripravte svoju pleť, rozmaznávajte ju pleťovými maskami, zjemnite pokožku celého tela a upokojte svoju myseľ aromaterapiou. S našimi pleťovými maskami, peelingami, telovými mliekami aj vonnými sviečkami s upokojujúcou vôňou vám to pôjde samo.

Pokiaľ sa chystáte na svadbu ako hosť a chcete potešiť nevestu nejakou milou drobnosťou, vyberte si z našej ponuky svadobných darov. Úžasným parfémom, luxusnou sviečkou alebo darčekovou sadou jej určite urobíte radosť. 

Must-have každej nevesty 

V deň D musí byť všetko perfektné. Máme pre vás svadobné parfémy aj najlepšie prípravky na svadobné líčenie a pre vytvorenie dokonalého svadobného účesu, na ktoré sa môžete spoľahnúť a ktoré dlho vydržia. 

Verte, že aj svadobní hostia chcú vyzerať vo svadobný deň čo najlepšie. Pre prípad pokazeného make-upu či účesu im zaobstarajte na toalety svadobný košík prvej pomoci.  

Niečo pre ženícha 

Pre ženíchov sme vybrali to najlepšie z pánskej starostlivosti o telo, vlasy a bradu a najlepšie svadobné parfémy pre mužov. Ženích predsa musí držať krok s nevestou, tak nezostaňte pozadu. 

celý text skryť text

Filter
cenové rozpätie

Značka
Zobraziť ďalšie
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   128
  •   52
  •   11
  •   2
  •   5
Najpredávanejšie