Tangle Teezer The Ultimatekefa pre uhladenie vlasov

2×
Tangle Teezer The Ultimate kefa pre uhladenie vlasov
Tangle Teezer The Ultimate kefa pre uhladenie vlasov
Odporúčaná maloobchodná cena
19,50

Ušetríte 47%
typ Black
10,40

  • Tangle Teezer The Ultimate kefa
  • Tangle Teezer The Ultimate kefa pre uhladenie vlasov
Kód: TAT01676 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Tangle Teezer The Ultimate
Vlastnosti

Rozlúčte sa s nešetrnými hrebeňmi a kefami, ktoré vaše vlasy pri rozčesávaní lámu a ničia. Kefa na uhladenie vlasov Tangle Teezer The Ultimate je špeciálne prispôsobená na každodenné rozčesávanie a styling suchých vlasov. Vďaka ohybným štetinkám sa vlasy pri kefovaní nelámu a na bolestivé rozčesávanie môžete zabudnúť.

Vlastnosti:

  • šetrne jediným ťahom vlasy rozčeše a uhladí
  • jemné a dlhé štetiny zabraňujú lámaniu vlasov
  • pri česaní dodáva vlasom prirodzený lesk
  • ideálna aj na úpravu syntetických či predĺžených vlasov
  • ergonomická rukoväť pre pohodlnejšiu manipuláciu

Ako používať:
Suché vlasy kefujte smerom zhora dolu po menších častiach, kým nedosiahnete ich požadovaný vzhľad.

Vlastnosti

Účinok
uhladenie vlasov

O značke Tangle Teezer

Tangle Teezer patrí k pozoruhodným značkám v starostlivosti o vlasy. Krásne a zdravo vyzerajúce vlasy si žiadajú patričnú pozornosť z hľadiska výberu šampónov, kondicionérov a ďalších prípravkov vlasovej kozmetiky. Niekedy sa však zabúda, aká dôležitá je aj mechanická starostlivosť. Tangle Teezer je absolútnym hitom medzi kefami pre ľahké a šetrné rozčesávanie suchých aj mokrých vlasov. Revolučný prístup v technológii, materiáli a nevšedný dizajn urobili z kief Tangle Teezer svetový trhák v starostlivosti o vlasový porast detí i dospelých.

Používanie Tangle Teezer prináša veľmi komfortný, nenásilný spôsob, ako docieliť perfektne rozčesané vlasy bez rizika ich poškodenia alebo nepríjemného ťahania. Vďaka špecificky rozmiestneným štetinkám rôznych dĺžok z jemného ohybného materiálu je česanie až neuveriteľne ľahké. Poradí si aj s poriadne zamotanými či nepoddajnými vlnitými vlasmi. Vôbec nie je náhoda, že sa Tangle Teezer stal doslova celosvetovou senzáciou a kaderníckou megastar.

Kto je tvorcom geniálnej pomôcky a symbolu ľahkého česania? Anglický kaderník Saun Pulfrey vytvoril v roku 2004 prvý prototyp neobvyklej kefy, ale nezaznamenal žiadny väčší ohlas. Záujem investorov nezískal ani v televíznej šou pre prezentáciu podnikateľských príležitostí, napriek tomu sa odmietol vzdať a ďalej bol presvedčený o sile svojho nápadu. O rok neskôr na veľtrhu v Birminghame zaujali jeho výrobky zástupcu e-shopu Boots a začal sa predávať čierny Tangle Teezer. Definitívny zlom a naozajstný úspech prišiel s ružovým variantom. Zisky rástli závratným tempom a prichádzalo jedno ocenenie za druhým.

Dnes je Tangle Teezer najpredávanejšou vlasovou kefou vo Veľkej Británii a vo svete sa každú minútu predá osem kúskov. K dispozícii je niekoľko radov a mnoho farebných variácií. Tangle Teezer Original si zamiluje úplne každý. Skvelý ergonomický tvar ako robený pre jednoduché uchopenie, vôbec žiadne ťahanie, minimálna námaha a výsledkom sú krásne lesklé vlasy a zdravý vzhľad. Tangle Teezer Compact môžete mať so sebou vždy a všade. Vďaka menšej veľkosti sa preň nájde miesto v každej taške alebo kabelke. Tangle Teezer Aqua Splash bol vyvinutý najmä na rozčesávanie mokrých vlasov a Tangle Teezer Salon Elite ponúka úplne nový vylepšený dizajn.

Kefy Tangle Teezer určite patria k základnému „must have“ vo vašej kozmetickej výbave. Mimoriadne spojenie úžitkových vlastností s neobvyklým dizajnom a variabilita použitia pre všetky typy vlasov robí z Tangle Teezer čarovnú záležitosť za dostupnú cenu. Zabudnite na lámanie a štiepeniu končekov, poškodené korienky, nepríjemné ťahanie – je tu éra Tangle Teezer!  

Recenzie Tangle Teezer The Ultimate

tracking pixel