theBalm Bahama Mamabronzer, tiene a kontúrovací púder v jednom

14×
theBalm Bahama Mama bronzer, tiene a kontúrovací púder v jednom
theBalm Bahama Mama bronzer, tiene a kontúrovací púder v jednom
Odporúčaná maloobchodná cena
20,00

Ušetríte 16%
6,3 g
16,90

Kód: TBA0100 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra streda 8. 4. 2020

Popis produktu theBalm Bahama Mama
Vlastnosti

Očné tiene theBalm Bahama Mama Bahama Mama vám umožnia vytieňovať viečka podľa vašich predstáv a dodajú každému líčeniu nový rozmer.

Vlastnosti:

  • rozjasňuje
  • má dlhotrvajúcu výdrž
  • na denné aj večerné líčenie

Zloženie:

  • so zrkadielkom

Použitie:
Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov. Nanášajte púder na tvár štetcom na zmatnenie pleti alebo fixáciu make-upu. Nanášajte na líca pomocou širokého štetca a rozotrite dostratena.

Vlastnosti

Odtieň
hnedý
Konzistencia
púder
Typ pleti
pre všetky typy pleti

Napísali sme o theBalm Bahama Mama
Články

O značke theBalm

Kozmetika theBalm vyznáva filozofiu modernej doby. Chce slúžiť každodennému komfortu, jednoducho, rýchlo a tiež s trochou zábavy. Výrobky dekoratívnej kozmetiky legendárnej značky z USA bezo zvyšku napĺňajú svoje heslo: „Krásna za 5 minút.“ Zamilujete si nevšedné retro obaly, vtipné názvy a úplne najviac vás nadchnú dokonalé výsledky.
Kozmetika theBalm ide svojím zameraním cez všetky vekové kategórie. Koniec koncov, ako hovorí zakladateľka značky Marissa Shipman: „Mladosť je stav vašej mysle a obsah vašej kozmetickej taštičky.“ Pokiaľ ju naplníte výrobkami theBalm, môžete si byť istí, že zvládnete mať svoj vzhľad neustále pod kontrolou. Navyše, s pridanou hodnotou – žiadne testovanie na zvieratách, žiadne pridané parabény.
Marissa Shipman začala svoje pôsobenie na kozmetickom poli s patričnou vytrvalosťou a zároveň s nadhľadom. Nakúpila pár kníh o výrobe make-upu, spýtala sa sama seba, ako si predstavuje ideálne prípravky na starostlivosť o vzhľad, a v kuchyni sa pustila do prvých experimentov. Následne založila firmu, najala chemika a spustila webové stránky. V roku 2004 uviedla táto rodáčka z New Yorku na trh značku theBalm a ženy a dievčatá mohli objaviť nový rozmer líčenia.
V pestrofarebnej ponuke theBalm nájdete všetky prípravky potrebné na úpravu vzhľadu. Od maskár, leskov na pery, tieňov a pudreniek až po multifunkčné kozmetické súpravy. K najpredávanejším patrí rozjasňovač, zvýrazňovač a tiene v jednom theBalm Mary – Lou Manizer, paleta očných tieňov so štetcom theBalm Nude Tude, maskara pre objem theBalm Cheater, lícenka a očné tiene v jednom theBalm DownBoy, odličovač očného make-upu theBalm Balms Away alebo tekuté očné linky theBalm Schwing. Ponuka je však koncipovaná veľmi komplexne, takže pod značkou theBalm nájdete celý rad ďalších prípravkov a pomôcok.
Tiež máte radi výrobky, ktoré vám vyvolajú úsmev na tvári už len svojím vzhľadom? Pri kozmetike theBalm sa nevšedný dizajn spája s mimoriadnou kvalitou a nadštandardnou kreativitou. Množstvo rôznych farieb a skvelých receptúr z vás urobí umelkyňu a z vašej tváre to najlepšie plátno. Buďte krásna a stále mladá s kozmetikou theBalm!  

Recenzie theBalm Bahama Mama