Prejsť na hlavný obsah

TRESemmé

O značke TRESemmé

Krásny účes dokáže dodať sebavedomie a zlepšiť celý deň. To veľmi dobre vie aj značka TRESemmé, ktorej poslaním je vytvárať produkty vlasovej starostlivosti, ktoré sú rovnako kvalitné ako tie v kaderníckych salónoch, ale omnoho dostupnejšie. Pretože každá žena si zaslúži cítiť sa okúzľujúca.

Vlasová kozmetika TRESemmé sa prvýkrát objavila na trhu roku 1948. Zakladateľka značky Edna L. Emme kedysi pracovala ako kaderníčka, a tak vedela, ako dokážu krásne vlasy podporiť sebavedomie ženy. V čase, keď boli kvalitné produkty dostupné iba v salónoch, prišla s víziou ponúknuť starostlivosť o vlasy v profesionálnej kvalite aj na domáce použitie. Tým sa táto podnikavá, inteligentná a krásna dáma zapísala do histórie kaderníckeho sveta.

Názov TRESemmé je slovnou hračkou – odkazuje na zakladateľkino meno a zároveň pripomína francúzsky výraz „très-aimé“ (veľmi milovaný). Aj vy si produkty TRESemmé určite zamilujete. Sprej TRESemmé Heat Defence ochráni vaše vlasy pred poškodením počas fénovania či žehlenia, TRESemmé maska na vlasy Biotin + Repair 7 zas okamžite obnoví ich štruktúru a krásu. Rad TRESemmé Keratin Smooth zas dodá vlasom lesk, poddajnosť a zbaví ich krepovitosti.

Spoľahnite sa na vlasové produkty TRESemmé, vďaka ktorým si každý deň môžete užívať pocit, akoby ste práve vyšli z kaderníckeho salónu.

celý text skryť text