Amouage Women's Sampler Setcestovná sada I. pre ženy

Amouage Women's Sampler Set cestovná sada I. pre ženy
Amouage Women's Sampler Set cestovná sada I. pre ženy
cestovná sada I. pre ženy

Kód: AMU0246 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

parfumovaná voda 12 x 2 ml

Epic + Interlude + Reflection + Memoir + Jubliation + Honour + Beloved + Dia + Gold + Lyric + Fate + Journey  

Popis parfému Amouage Women's Sampler Set
Zloženie

Neprestávajte objavovať doteraz nepoznané akordy a vône. Dámska parfémová sada Amouage Women's Sampler Set vám ponúka ideálnu príležitosť, ako spoznať a vyskúšať nové vonné kompozície. V miniatúrnom vyhotovení si okamžite získajú vaše srdce.

Vlastnosti:

  • jedinečná možnosť vyskúšať viac vôní obľúbenej značky
  • obsahuje miniatúrky vôní
  • vôňa vhodná na každodenné nosenie

Zloženie

Typ sady
cestovná sada

O značke Amouage

Prepychové vône Amouage sa vyznačujú absolútnou unikátnosťou a celkom charakteristickou eleganciou. Nezávislá značka týchto luxusných niche parfémov dnes sídli v Londýne, jej korene však siahajú ďaleko na Stredný východ.

Inšpiráciu Amouage čerpá z bohatého a pestrého dedičstva svojho miesta vzniku – z Ománskeho sultanátu. Značku založila v roku 1983 jeho výsosť Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománskej kráľovskej rodiny, na základe svojho rozhodnutia oživiť slávu arabských vôní. Filozofiou značky je vytvárať parfémy skutočne umeleckej hodnoty. Amouage striktne vyberá iba najkvalitnejšie exotické ingrediencie, medzi ktoré patrí strieborné kadidlo z Ománu, ojedinelá ománska ruža či myrha.

Niche parfémy Amouage sú komponované v juhofrancúzskom Grasse, ktoré je považované za hlavné mesto sveta parfémov a zaisťuje teda garanciu tých najvyšších štandardov. Následne vône putujú do výroby v Ománe, kde približne 2 mesiace prebieha macerácia ingrediencií. Na záver všetky parfémy Amouage podstupujú najvyššiu kontrolu kvality a sú balené takmer výhradne ručne.

Recenzie Amouage Women's Sampler Set