Decléor Aromessence Triple Action

sérum pred a po holení

Decléor Aromessence Triple Action sérum pred a po holení
Decléor Aromessence Triple Action sérum pred a po holení
15 ml

Kód: DEC0632 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Kúpte si aspoň 2 produkty značky Decléor a dostanete letnú plážovú tašku ako darček.
Decléor Aromessence Triple Action
15 ml

Popis produktu Decléor Aromessence Triple Action

Prípravok na holenie Decléor Aromessence Triple Action zaisťuje celkom hladký priebeh vašej holiacej rutiny.

Vlastnosti:

  • umožňuje jednoduché oholenie
  • zaisťuje maximálne hladké oholenie
  • zamedzuje podráždeniu pleti
  • regeneruje a vitalizuje pleť
  • eliminuje pocity pálenia

Použitie:
Naneste na oholenú tvár a krk. Nechajte vstrebať.

Vlastnosti

Konzistencia
sérum
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Decléor

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, keď odvážny a zanietený tím pozostávajúci z lekára, učiteľa shiatsu, aromoterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kozmetiku priviedol do oblasti starostlivosti o telo a krásu holistický prístup, vášeň a energiu.

Pôvodný názov značky, Cleor, odkazuje na zlatý kľúč (Clé en Or) odomykajúci chrám krásy. Jej zakladatelia uviedli na kozmetický trh neobvyklý prístup založený na harmonickom zjednotení vedomostí zo svojich rôznych odborov a na stopercentne čistých a prírodných produktoch bez farbív a konzervačných látok. Ich ultraaktívne séra čoskoro vystrelili značku medzi hviezdy kozmetických produktov.

Dnes je luxusná francúzska značka Decléor Paris najväčšou svetovou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého sveta, každého veku a kultúrneho zázemia si zamilovali túto značku vyznávajúcu holistický prístup ku kráse a prírodné ingrediencie.

Decléor pomáha dosiahnuť harmóniu so sebou samým a prostredím pomocou kombinácie vedeckých poznatkov energie rastlín s hlbokým porozumením vitálnych energií tela. Ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu založený na dôsledne vybraných a skombinovaných prírodných ingredienciách v exkluzívnych aktívnych a nezvyčajne účinných zmesiach, ktoré z každodennej starostlivosti o pleť robia zmysly povznášajúci zážitok.

Pohľad na krásu značky Decléor je neoddeliteľný od jej prístupu k celému svetu, ktorý kladie dôraz na rovnováhu a rozkvet prirodzených a prírodných kvalít.