Prejsť na hlavný obsah

Elie Saab

Elie Saab

V parfémoch Elie Saab sa ukrýva atmosféra súčasného sveta módy a fascinujúce kúzlo arabskej krajiny. Spájanie prvkov západnej a východnej kultúry je typické aj pre módnu tvorbu výnimočného návrhára libanonského pôvodu, ktorého meno značka nesie.

Lásku k móde objavil Elie Saab už v mladosti a svoj prvý butik si otvoril už ako 18-ročný. Úspech prichádzal postupne, veľký zlom a celosvetový úspech však prišiel v roku 2002. Vo vínovočervených šatách z jeho dielne sa herečka Halle Berry prešla po červenom koberci a prebrala sošku Oscara. Róby Elie Saab odvtedy nosilo aj veľa ďalších popredných celebrít vrátane Angeliny Jolie alebo Taylor Swift.

Od otvorenia prvého butiku ubehlo takmer 10 rokov, keď sa značka Elie Saab začala prezentovať aj vo svete parfémov. Hneď prvú vôňu s prostým názvom Elie Saab Le Parfum si však okamžite zamilovali ženy po celom svete. Každý ďalší parfém Elie Saab, ktorý bol potom predstavený, odráža luxusnú tvorbu tejto značky, patriacej medzi lídrov vo svete haute couture. Objavte aj vy ženskosť, eleganciu a zmyselnosť, ktorú ukrýva každý parfém Elie Saab.

celý text skryť text