Prejsť na hlavný obsah

Korres

Korres

Rozmaznávajte si telo bylinami zo slnkom zaliateho Grécka. Kozmetika Korres sa opiera o bohatú grécku históriu ukrývajúcu tajomstvo ľudskej krásy. Či už ide o produkty starostlivosti o pleť, telo, vlasy, slnečnú kozmetiku či prvotriednu dekoratívnu kozmetiku, všetky obsahujú len prírodné ingrediencie najvyššej kvality šetrné k životnému prostrediu a pokožke. Prírodná grécka kozmetika Korres vznikala postupne pod rukami Georgea Korresa v najstaršej homeopatickej lekárni v Aténach.

Prvý oficiálny produkt bol vytvorený v roku 1996 za prispenia chemickej inžinierky Leny Korres. Zakladatelia sa od začiatku založenia značky držia zásad ekologického podnikania, ktorého cieľom je predovšetkým chrániť a podporovať prirodzenú flóru Grécka a minimalizovať vplyv na životné prostredie.

Hydratačný krém Korres Wild Rose zdarne odštartoval povedomie o celej značke, no rozhodne nie je medzi produktami jediným obľúbencom. Za vyskúšanie stojí aj chladivý gél Korres Greek Yoghurt inšpirovaný tradíciou nanášania gréckeho jogurtu na pokožku spálenú slnkom. Jedinečný zážitok z každého kúpeľa vytvorí sprchový gél Korres a pomocníka proti starnutiu pleti s čisto prírodným zložením ľahko vyberiete z kolekcie Korres Black Pine. Vpusťte kúsok Grécka aj do svojho domova.

celý text skryť text