Plienky do vody

Spoľahlivé plienky do vody pre pohodlné kúpanie

Komfort pri nosení a spoľahlivá ochrana pred pretečením aj pri kúpaní! Detská plienka do vody je ideálnym riešením, ak sa s deťmi chystáte do bazéna alebo k moru.

Plienky do vody a ich výhody

  • Zabraňujú znečisteniu vody v bazéne – všetko bezpečne udržia vo vnútri.
  • Kúpacie plienky nenasakujú vodu z bazéna, a tak nebránia dieťatku vo voľnom pohybe.
  • Vďaka mäkkým materiálom sú pohodlné a bábätko neškrtia na nožičkách.
  • Ľahko sa navliekajú a prispôsobia sa telíčku dieťaťa pre väčší komfort.

Ako vybrať kúpacie plienky?

Pri výbere plienky do vody záleží na hmotnosti dieťaťa a častosti kúpania. Vybrať si môžete buď jednorazové plienky do vody, alebo plienkové plavky na viacero použití. Plavkové plienky do bazéna sa vyrábajú pre deti od 3 do 15+ kg.

  • Jednorazová plienka do vody je vhodná na občasné použitie a po plávaní ju jednoducho vyhodíte do koša. V ponuke zvoľte veľkosť plienky na kúpanie podľa váhy dieťaťa. Tento typ plienky je dostupný už od 3 kg a je teda vhodný aj pre dojčatá.
  • Plienkové plavky možno po použití vyprať, sú teda vhodné na opakované použitie. Niektoré plienkové plavky majú nepriepustnú vrstvu PUL a ochrannú sieťku a dajú sa použiť rovno, do iných treba ešte pridať separačnú plienku. Plavky majú patentky, ktoré umožňujú upravovať veľkosť. Tento typ kúpacej plienky je veľmi výhodný pri častom kúpaní.

Náš tip: Ak nemáte dojčenskú váhu, odporúčame zvážiť sa na osobnej váhe najprv s dieťatkom a potom bez neho.

Ako fungujú plienky do vody

Detské plienky do vody sú vyvinuté tak, aby spoľahlivo zadržali všetku tekutinu a nečistoty vo vnútri. Vďaka pružnému lemu a nepriepustným vrstvám nič neunikne von. Vonkajšia časť zase bráni absorpcii vody a plienky nezväčšujú objem a neznižujú pohodlie pri nosení.

Vybavte svoje ratolesti v lete tými najlepšími plienkovými plavkami, ktoré zaistia komfort pri hrách vo vode a spoľahlivú ochranu pred nechceným pretečením!

Tip: Pribaľte si k nákupu udržateľnejšie eko plienky alebo látkové plienky a ďalšie detské potreby!