Prejsť na hlavný obsah

Mega objem, predĺženie, oddelenie alebo natočenie rias? Nech už chceš akýkoľvek efekt, Maybelline NY má pre Teba tú pravú maskaru!

RIASY AŽ DO NEBA!

Predlžujúca maskara Sky High maximálne predĺži každú riasu a vytvorí výrazný objem. Vďaka úzkej ohybnej kefke zachytí každú riasu a vďaka zloženiu s bambusovými extraktmi a špeciálnymi vláknami vydržia riasy silné a predĺžené. Pre jemnejší efekt naneste iba jednu vrstvu maskary cik cak pohybom na horné riasy. Pre dramatický, výrazný efekt maskaru naneste na horné aj spodné riasy v niekoľkých vrstvách.

OBJEM A PREDĹŽENIE PRE KAŽDÚ RIASU

Výrazný objem s vejárovitým efektom dodá tvojim riasam ikonická maskara Lash Sensational. Vďaka umelej kefke s niekoľkými radmi štetiniek riasy oddelia a vytvoria dokonalý, dramatický objem. Navyše, vďaka zloženiu obohatenom o šípkový olej sa o riasy počas dňa aj stará a vyživuje ich.

KOLOSÁLNY OBJEM AJ NATOČENIE

V rodine Colossal nájdeš niekoľko stálic, ako je klasická Colossal maskara, či Colossal Big Shot. Horúcou novinkou je maskara Colosal Curl Bounce. Tá dodáva nielen kolosálny objem, ale aj výrazné natočenie rias aj bez klieštikov, ktoré vydržia až 24H! Riasy navyše zostanú pružné a natočenie krásne zvýrazní tvoj pohľad.

RIASY AKO ZO SALÓNU!

Maskara Falsies Lash Lift je inšpirovaná salónnou službou liftingu rias. Riasy zahustí a natočí v pohodlí domova, behom pár minút a za zlomok ceny! Kefka v tvare presýpacích hodín nadvihne a natočí každú riasu od korienkov. Dopraj svojim riasam službu ako zo salónu! Pre ešte výraznejší efekt vyskúšaj riasenku v ultra čiernom variante. 

VODEODOLNÉ

Všetky maskary nájdeš aj vo vodeodolnej verzii! Vydržia s tebou aj tie najnáročnejšie podmienky.

IKONA

Maskara Great Lash je ikonou na trhu už viac ako 40 rokov! Rokmi preverená maskara zdvojnásobuje objem aj dĺžku, a preto nestráca na popularite ani dnes.