Ricínový olej

Máte vybrané
  • Ricínový
Filter
cenové rozpätie

Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   3
  •   2

Trápia vás nevzhľadné jazvy po akné, riedke obočie alebo suché končeky vlasov? Vyskúšajte prírodný ricínový olej a jeho všestranné účinky na pleť, riasy, obočie, vlasy aj nechty! Ricínový olej obsahuje výrazný podiel vitamínu E, minerály, bielkoviny a ďalšie dôležité živiny. V čom je jeho zloženie také prospešné?

Ricínový olej na pleť

Ricínový olej má výrazné posilňujúce účinky na pleť aj pokožku celého tela. Regeneruje, uzamyká v pleti vlhkosť a chráni ju pred predčasným starnutím. Eliminuje dermatitídu aj najrôznejšie ekzémy a výrazne redukuje stopy po jazvách. A nielen to. Spoľahlivo vás zbaví aj bradavíc. Stačí natierať postihnuté miesto dvakrát denne a bradavica postupne celkom zmizne.

Ricínový olej na riasy a obočie

Pokiaľ vás trápia nevýrazné riasy alebo riedke obočie, nezúfajte. Naneste ricínový olej na obočie alebo do rias každý večer pred spaním a výsledok na seba nenechá dlho čakať!

Ricínový olej na vlasy

Ricínový olej sa tiež skvelo hodí na posilnenie rastu vlasov. Vmasírujte ho dvakrát týždenne do vlasovej pokožky, nechajte pôsobiť cez noc a potom opláchnite. Štiepia sa vám končeky? Potom naneste pár kvapiek teplého ricínového oleja do končekov vlasov, nechajte pol hodiny pôsobiť a umyte šampónom.

Na notino.sk nájdete ricínový olej Saloos, Renovality alebo Dr. Feelgood za skvelé ceny. Neváhajte a skúste jeho skvelé účinky aj vy! Vyskúšajte aj ďalšie prírodné oleje pre zdravú pokožku, vlasy a zuby: