Shiseido Controlled Chaos MascaraInkobjemová riasenka

12×
Shiseido Controlled Chaos MascaraInk objemová riasenka
Shiseido Controlled Chaos MascaraInk objemová riasenka
Odporúčaná maloobchodná cena
32,00

Ušetríte 24%
odtieň 01 Black Pulse 11,5 ml
24,20

Kód: SHI04466 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 8. 6. 2020
Osobný odber
pondelok 8. 6. 2020

Popis produktu Shiseido Controlled Chaos MascaraInk
Vlastnosti

Vytvorte na svojich riasach priam majstrovské dielo. Spojením japonského tradičného umenia a modernej technológie značky Shiseido vznikla objemová maskara Shiseido Makeup Controlled Chaos MascaraInk, ktorá vytvorí odvážne a neprehliadnuteľné riasy.

Patentovaná kefka má dvojité vyhĺbenie štetčeka, čím sa postará o mimoriadny objem. Ploché časti zas dodajú extra nadvihnutie rias. Celých 24 hodín si tak môžete užívať precízne nalíčené riasy bez zaťaženia, hrčiek, zlepenia a obáv z rozmazania.

Vlastnosti:

 • vytvára až o 250 % väčší objem a o 47 % dlhšie riasy
  → na základe in-vitro štúdie na nenalíčených riasach
 • kefka umožní precízne nanášanie
 • maskaru je možné navrstviť
 • nevytvára hrčky a nezlepuje riasy
 • odoláva rozmazaniu
 • ľahké zloženie, ktoré nezaťaží riasy

Zloženie:

 • flexibilné pamäťové štetinky – zachovávajú si tvar a integritu po celý čas životnosti maskary
 • zmes voskov – vytvára rovnovážnu štruktúru a flexibilitu maskary
 • zložky vytvárajúce film – pomáhajú zamedziť rozmazaniu maskary a špeciálne polyméry prispievajú k výdrži natočených rias na 24 hodín
 • oftalmologicky testované

Ako aplikovať:
Priložte plochú časť kefky ku korienkom rias a potom ťahajte pomocou cik-cak pohybu smerom ku končekom. Tým prenesiete dostatok maskary po celej dĺžke rias. Potom kefku pootočte a využite zakrivenú časť, ktorá pomôže riasy prečesať, oddeliť a vytvorí v nich objem.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
pre objem

O značke Shiseido

Luxusná japonská kozmetika Shiseido už viac než 140 rokov definuje koncept krásy. Filozofia značky vychádza z presvedčenia, že krása nie je len vizuálny obraz, ale predovšetkým pocit.

Značku sprevádza bohatá história. Od samého začiatku čerpá to najlepšie zo západnej kozmetiky a zároveň odkazuje na tradičné ázijské hodnoty. Ikonickým pojmom je však Shiseido kozmetika nielen kvôli nadčasovým produktom a dlhoročnej tradícii, ale aj vďaka úspešným inováciám. Spoločnosť sa trvalo venuje vývoju nových technológií v oblasti starostlivosti o pleť a v priebehu rokov sa stala v týchto výskumoch významnou autoritou.

Pokiaľ ide o kvalitu a sofistikované zloženie prípravkov, rovnako ako o ctenie environmentálnych zásad, nachádza sa Shiseido vysoko nad štandardom. Či už si vyberiete parfém Shiseido, jeden z luxusných prípravkov starostlivosti o pleť, Shiseido make-up, alebo napríklad opaľovací krém Shiseido – táto prémiová kozmetika z Japonska sa o vás vždy dokonale postará a vy tak získate pocit prirodzenej krásy.

Recenzie Shiseido Controlled Chaos MascaraInk