Skip to main content

Victoria's Secret

O značke Victoria’s Secret

Premeňte sa na zvodného anjelika, za ktorým sa každý otočí. Kozmetika Victoria’s Secret vás absolútne okúzli, či už chcete podčiarknuť svoju nežnosť, pôsobiť zmyselne, alebo byť mierne rafinovaná.

 

Značku Victoria’s Secret má väčšina spojenú s luxusnou spodnou bielizňou, ktorú ponúka už od roku 1977. Dnes je však známa aj vďaka svojej kozmetike vznikajúcej v spolupráci s parfumérmi mnohých zvučných mien a nejeden originálny parfum Victoria’s Secret si získal priazeň mnohých žien po celom svete.

Telový sprej Victoria’s Secret si môžete kúpiť v mnohých variantoch, či už máte náladu na sladkú, kvetinovú, alebo napríklad exotickú ovocnú vôňu. Do jedinečného voňavého obláčika vás zahalí aj obľúbená parfumovaná voda Victoria’s Secret Bombshell. Zmyselná vôňa, ktorá vás pohladí na duši a podčiarkne váš prirodzený sexepíl. A že túžite po nezameniteľnej vôni kokosu? Presne pre vás je tu Victoria’s Secret Coconut Passion, v ktorej okrem telového spreja nájdete aj dokonale zladený sprchovací gél či telové mlieko.

Prečítajte si viac o značke Victoria´s Secret.

celý text skryť text

Najpredávanejšie

Victoria´s Secret - očarujúca, ikonická a silná

Victoria´s Secret, kultová značka s jej slávnymi anjelmi a celosvetovo známymi módnymi show, je popredným špecializovaným predajcom dámskeho spodného prádla, prestížnych vôní, výrobkov pre starostlivosť o telo, doplnkov, športového a spoločenského oblečenia. Produkty Victoria's Secret sa predávajú vo viac ako 1600 obchodoch po celom svete i online, čo zákazníkom umožňuje nakupovať jej produkty kdekoľvek a kedykoľvek. Spoznajte aj vy populárnu a podmanivú značku Victoria´s Secret. Slovensko tiež patrí medzi krajiny kde má značka svoje zastúpenie, a to aj na našom eshope.

Všetko začalo nákupom spodnej bielizne

Keď sa Američan Roy Raymond v roku 1977 rozhodol, že otvorí luxusný obchod so spodnou bielizňou, zrejme netušil, že jeho "dieťa" Victoria's Secret sa stane legendou v módnom priemysle. Všetko začalo u obyčajného amerického manžela, ktorý si uvedomil, že nákup nohavičiek a podprseniek pre svoju drahú polovičku bol trochu komplikovaný, nakoľko cítil, že v obchode s bielizňou nie je ani trochu vítaným zákazníkom.

Rozhodol sa tak vytvoriť obchod s luxusnou spodnou bielizňou pre ženy, kde si muži pri nákupe nebudú pripadať divne. Prenajal priestory v obchodnom dome Stanford Shopping Center v kalifornskom Palo Alto a otvoril tu svoj prvý obchod, ktorý pomenoval Victoria´s Secret. V nákupných priestoroch sa rozhodol nainštalovať príjemné drevené obloženie s doplnkami viktoriánskej architektúry a svoje predavačky zaškolil tak, aby sa k mužom správali vždy príjemne a diskrétne.

Okrídlená značka

Spodné prádlo Victoria´s Secret sa teší celosvetovej popularite, a to hlavne vďaka veľkolepej prehliadke, ktorá prebieha vždy raz ročne na jeseň.  Stratégiou značky od roku 1995 je preto najímať si najlepšie platené supermodelky na svoju svetovo známu Victoria´s Secret Fashion Show.

Súčasťou slávnej módnej prehliadky boli aj krásne a úspešné modelky Victoria Secret, ako Karolína Kurková a Eva Herzigová alebo nemenej krásna Slovenka Daniela Peštová. Nasadzovacie krídla boli spočiatku len spestrením, no neskôr sa stali hlavným doplnkom modeliek, pretože sa za roky prehliadok vypracovali na status symbolu VS a modelkám sa začalo hovoriť anjelici.

  • Sexy, sebavedomá a krásna - to sú prídavné mená, ktoré najlepšie popisujú Victoria's Secret
  • Táto značka je najobľúbenejšia pre svoje každoročné extravagantné módne prehliadky ako aj hravé a zvodné reklamné kampane
  • Filozofiou značky je to, aby sa každá žena cítila sexi a príťažlivo

Victoria´s Secret parfémy

Značka sa stále venuje predovšetkým predaju spodného prádla, z ktorého profituje najviac, no momentálne sú v kurze aj parfémy a vône, telové spreje alebo čoraz populárnejšia Victoria´s Secret kozmetika a rôzne doplnky. Spoločnosť ponúka vône a parfumované výrobky pre starostlivosť o telo pomenované podľa jej odevných línií. Prvá séria prípravkov na starostlivosť o telo zameraná na rastlinné výrobky bola úspešná a niektoré z nich zostávajú dodnes v predaji, napríklad Pear Glace. Koncom osemdesiatych rokov sa spoločnosť naplno zapojila do trhu s parfémami. Najstarší Victoria´s Secret parfum spoločnosti bol uvedený na trh v roku 1989.

Parfémy pre ženy Victoria´s Secret

Typický parfum od Victoria´s Secret odráža ducha hravého zvádzania. Značka ponúka parfémy pre každú ženu. Od sebavedomej ženy, ktorá sa nebojí ukázať, že je sexy, až po snivú romantičku a koketnú hravú dámu. Victoria's Secret parfémy sú zaradené do rôznych kolekcií ako Very Sexy, Sexy Little Things, Victoria's Secret Bombshell, Dream Angels, Victoria´s Secret Pink alebo Rapture. S takými drzými názvami nie je prekvapením, že mnoho mladých dievčat a žien po celom svete sníva o vlastníctve vôní tejto kultovej značky. Od značky Victoria´s Secret eshop notino.sk ponúka rad parfumovaných vôd či telových sprejov,  vďaka ktorým sa aj vy môžete cítiť výnimočne a sexy. Zahaľte sa do tajomného závoja plného zmyselnosti.

Napríklad Victoria´s Secret Aqua Kiss predstavuje zmyselnú kvetinovú vôňu pre ženy, ktorú tvorí kombinácia sladkých a morských tónov spoločne so sedmokráskou, harmančekom, fréziami, slivkovým kvetom a aloe vera. Klasika Bombshell ukrýva vo svojom ružovom flakóne kvetinovo-ovocnú kompozíciu plné jarného a letného tepla a hrejivých tónov. Ako napovedá sám názov („bombshell“ znamená v angličtine „sexbomba“ či veľmi príťažlivá žena), je určený vyslovene pre energické a temperamentné ženy.

Tajomstvo úspechu vôní Victoria´s Secret

Mark Knitowski, viceprezident pre produktové inovácie vo Victoria Secret Beauty a interný ,,nos“ značky, hovorí, že jedna z vecí, vďaka ktorej je typická Victoria´s Secret „voňavka“ tak zvodná, je jej sila „vytvoriť osobnosť alebo akúsi auru“ okolo jej nositeľky. „Je to také rozpoznateľné a odlišné od všetkého ostatného na trhu,“ hovorí.

Symbol ženskej príťažlivosti

Victoria's Secret je spoločnosť, ktorá je známa neviditeľnými podprsenkami, Victoria´s Secret Angels kráčajúcimi po mólach v sexi kúskoch bielizne. Stále viac a viac ľudí si však uvedomuje, že vyrábajú aj jedny z najúžasnejších parfumov. Táto spoločnosť má vo svojom portfóliu viac ako 350 parfémov, ktoré sú oslavou ženskosti, pretože v sebe skrývajú kombináciu zvádzania, hravosti, sebavedomia a sexuality.