Japonská kozmetika a parfémy

Vyskúšajte japonskú kvalitu na vlastnej koži! Japonská kozmetika je povestná svojím rešpektom k zdraviu vašej pleti. Vyhýba sa používaniu agresívnych chemikálií alebo vôní a predstavuje dokonalé spojenie prírodných látok, tradičných receptúr a najnovších technológií výroby.

Rovnako ako japonská kozmetika sa aj japonské parfémy vyznačujú veľkým dôrazom na kvalitné spracovanie a vybrané zložky. Nechajte sa okúzliť neobvyklou vôňou japonských ingrediencií, ako je olej zo stromu hinoki, japonská čerešňa sakura alebo japonská slivka. Japonský parfém vám prepožičia neodolateľnú rafinovanosť a sofistikovanosť.

Na notino.sk vám ponúkame japonské značky Shu Uemura, Shiseido, Sensai, Annayake, Issey Miyake alebo Masaki Matsushima. Vyskúšajte tie najznámejšie z nich:

Japonská značka Shiseido patrí k najstarším japonským výrobcom luxusných parfémov a prípravkov pre pleť, telo aj vlasy. Veľmi obľúbený je napríklad jej pleťový krém Shiseido Ibuki na minimalizáciu pórov a vyhladenie pleti.

Značka Sensai sa považuje za svetového lídra v oblasti výskumu kyseliny hyalurónovej. Známy je jej pleťový krém proti vráskam Sensai Cellular Performance Standard.

Parfémy Issey Miyake skladajú poklonu japonským tradíciám, kultúre a prírode. Okúste absolútnu klasiku Issey Miyake L’Eau D’Issey s vôňou lotosu, exotických drevín a ľalií.

Zaujíma vás ázijská kozmetika? Potom vás určite očarí aj kvalitná kórejská kozmetika zo širokej ponuky notino.sk!

celý text skryť text

12 3 15

12 3 4 5 15 Zobraziť ďalšie