Japonská kozmetika a parfémy

Najpredávanejšie

O japonskej kozmetike a parfémoch

Vyskúšajte japonskú kvalitu na vlastnej koži! Japonská kozmetika je povestná svojím rešpektom k zdraviu vašej pleti. Vyhýba sa používaniu agresívnych chemikálií alebo vôní a predstavuje dokonalé spojenie prírodných látok, tradičných receptúr a najnovších technológií výroby.

Rovnako ako japonská kozmetika sa aj japonské parfémy vyznačujú veľkým dôrazom na kvalitné spracovanie a vybrané zložky. Nechajte sa očariť neobvyklou vôňou japonských ingrediencií, ako je olej zo stromu hinoki, japonská čerešňa sakura alebo japonská slivka. Japonský parfum vám prepožičia neodolateľnú rafinovanosť a sofistikovanosť.

Na notino.sk vám ponúkame japonské značky Shu Uemura, Shiseido, Sensai, Annayake, Issey Miyake alebo Masaki Matsushima. Vyskúšajte tie najznámejšie z nich:

  • Japonská značka Shiseido patrí k najstarším japonským výrobcom luxusných parfémov a prípravkov pre pleť, telo aj vlasy. Veľmi obľúbený je napríklad jej pleťový krém Shiseido Ibuki pre minimalizáciu pórov a vyhladenie pleti.
  • Značka Sensai je považovaná za svetového lídra v oblasti výskumu kyseliny hyalurónovej. Známy je jej pleťový krém proti vráskam Sensai Cellular Performance Standard.
  • Parfémy Issey Miyake skladajú poklonu japonským tradíciám, kultúre a prírode. Okúste absolútnu klasiku Issey Miyake L'Eau D'Issey s vôňou lotosa, exotických drevín a ľalií.

Zaujíma vás ázijská kozmetika? Potom vás iste okúzli aj kvalitná kórejská kozmetika zo širokej ponuky notino.sk!