Lámavé vlasy

Rozštiepené končeky a lámavé vlasy? Začnite sa o svoje vlasy lepšie starať! Lámanie vlasov a štiepenie končekov spôsobuje nevhodný životný štýl, namáhanie vlasov nešetrným farbením a fénovaním, ale aj používanie nevhodných prípravkov na vlasy. Vyhnúť by ste sa mali prípravkom so silikónmi. Kúpte si radšej vlasovú kozmetiku na polámané vlasy s obsahom prospešných látok, ako sú pšeničné proteíny, glycerol, pantenol či Aloe vera. Lámavým vlasom tiež vyložene svedčia ceramidy, keratín a výživné oleje – arganovýricínový alebo makadamiový.

Predovšetkým si vyberte ošetrujúci šampón na lámavé vlasy, ktorý starostlivo vmasírujte do pokožky a vyhnite sa končekom vlasov. Potom pokračujte výživnou starostlivosťou. Zaobstarajte si výživný olej na vlasykondicionér a aspoň raz týždenne použite masku na lámavé vlasy alebo vlasový zábal pre intenzívnu hydratáciu a výživu.

Na notino.sk vám ponúkame širokú škálu prípravkov na lámavé vlasy a rozštiepené končeky: regeneračné masky s keratínom, hydratačné kondicionéry, obnovujúce šampóny na posilnenie lámavých vlasov i bezoplachové regeneračné krémy a séra. Vyskúšajte profesionálne prípravky na rozštiepené končeky L’Oréal Professionnel, RevitaLash, Kevin Murphy, Wella Professionals, Matrix a ďalšie.

celý text skryť text

Máte vybrané

  • Kozmetika a doplnky
  • Vlasy
  • Lámavé vlasy a rozštiepené končeky

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Zoradené od najpredávanejších Podľa ceny

12 3 8

12 3 4 5 8 Zobraziť ďalšie