Opunciový olej

Opunciový olej
Filter
cenové rozpätie

Hodnotenie
  •   4

Elixír mladosti existuje! Opuncia, konkrétne jej olej, má neuveriteľné hydratačné a anti-aging účinky, pre ktoré ma právom prezývku prírodný botox.

Olej z opuncie môžete používať ráno aj večer miesto denného a nočného krému. Pretože sa rýchlo vstrebáva, môžete ho naniesť pokojne niekoľko minút pred nalíčením.

Opunciový olej na pleť

Účinky opunciového oleja na pleť sú priam zázračné. Olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny omega 6 a 9 a aminokyseliny. Ďalej obsahuje veľké množstvo prírodného antioxidantu, konkrétne vitamínu E (má ho 2× viac než arganový olej).

Účinky opunciového oleja na pleť:

  • Chráni pleť pred negatívnymi vplyvmi voľných radikálov.
  • Má omladzujúce účinky – vyhladzuje drobné vrásky okolo očí a úst, vypína pleť.
  • Podporuje tvorbu kolagénu, a tak urýchľuje regeneráciu buniek.
  • Udržuje vlhkosť v pleti, čím jej dodáva sviežosť.
  • Reguluje tvorbu kožného mazu, sťahuje a čistí póry.
  • Odstraňuje začervenanie pokožky.
  • Redukuje tmavé kruhy pod očami.

Olej z opuncie na telo

Nielen na pleť má opunciový olej zázračný vplyv. Omladí váš krk, dekolt a celé telo. Pri pravidelnom používaní si čoskoro všimnete, že pokožka je znateľne rozžiarenejšia a pevnejšia. Olej z opuncie obzvlášť odporúčame na ruky! Tie totiž prezrádzajú vek často skôr než pleť, a tak nebude od veci, keď si pár kvapiek opunciového oleja rozotriete aj v dlaniach.

Opunciový olej na vlasy

Lupiny, suché a poškodené vlasy bez lesku… Skúsenosti ukazujú, že opunciový olej si poradí aj s tým. Naneste ho na končeky mokrých vlasov po každom umytí a vaše vlasy budú čoskoro opäť zdravé a krásne.

Bio opunciový olej

BIO opunciový olej má najčistejší pôvod a vyrába sa zo starostlivo vybraných rastlín. Nielenže to zaručuje jeho špičkovú kvalitu, ale hlavne obsahuje najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov.

Vyberte si čistý olej z opuncie figovej alebo jeho zmes s ďalšími prírodnými olejmi, nech vaša pleť zažiari!