Prejsť na hlavný obsah

Kruhy pod očami: čo s nimi?

Zatočte s kruhmi pod očami a uchovajte si mladistvý vzhľad! Objavte to najlepšie sérum, masku alebo krém na kruhy pod očami.

 

Ako sa zbaviť kruhov pod očami?

Základom je dostatok spánku a odpočinku. K minimalizácii tmavých kruhov pod očami a ich predchádzaniu vám pomôže aj správna starostlivosť o očné okolie a špeciálne prípravky s obsahom vitamínu C, retinolu, hydrochinónu a zosvetľujúcich látok. Vyberajte kozmetiku na kruhy pod očami, ktorá posilňuje, hydratuje, regeneruje, spevňuje a stimuluje mikrocirkuláciu krvi v očnom okolí, ako je:

  • liftingové očné sérum,
  • očný gél proti opuchom,
  • intenzívny krém na kruhy pod očami,
  • osviežujúca maska na očné okolie.

Občas však nepomôže ani dostatočná prevencia. V takom prípade siahnite po kvalitnom korektore na kruhy pod očami, ktorý zakryje všetky nedokonalosti.

Ako vznikajú kruhy pod očami?

Niekedy sú kruhy pod očami známkou únavy, inokedy za ne môže genetika. Takzvané vačky pod očami vznikajú kvôli dlhým hodinám práce na počítači a namáhaniu očí, nedostatku spánku, zafajčenému prostrediu alebo zlej životospráve. Nepodceňte starostlivosť o očné okolie a rozmaznávajte sa pomocou tých najlepších prípravkov od značiek LancômeShiseido alebo Estée Lauder.

Prečítajte si viac o kruhoch pod očami.

celý text skryť text