Skip to main content

Levanduľová voda

Levanduľová voda
Filter
cenové rozpätie

Hodnotenie
  •   2
  •   2
Najpredávanejšie

Objavte úžasné účinky levanduľovej vody

Už len samotná vôňa levandule má priaznivý vplyv na myseľ. Levanduľová voda však toho dokáže ešte viac a stane sa vaším všestranným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, vlasy a celé telo!

Levanduľová voda: použitie

  • Môžete si ju nastriekať na tvár či telo na osvieženie počas dňa a hydratáciu.
  • Pri spálení pokožky na slnku ju nastriekajte na postihnuté miesto na upokojenie.
  • Hodí sa aj na odličovanie. Stačí nastriekať malé množstvo levanduľovej vody na odličovací tampónik a zotrieť s ním zvyšky make-upu.
  • Aplikujte ju na zamotané vlasy a uľahčite tak ich rozčesávanie.
  • Naneste pár kvapiek levanduľovej vody k vlasovej pokožke a doprajte si jemnú voňavú masáž hlavy.

Levanduľová voda na pleť

Levanduľová pleťová voda rozžiari unavenú pleť, tonizuje ju a dôkladne vyčistí. Je to skvelá prevencia proti akné a neoceniteľný pomocník na upokojenie a ochladenie pokožky po opaľovaní. Môžete ju použiť aj na obklady očí alebo citlivých miest pokožky.

Levanduľová voda na vlasy

Levanduľa je vhodná pre všetky typy vlasov. Nádherne ich navonia a dodá im zdravý lesk. A poradí si aj s lupinami. Na suché a polámané vlasy bez lesku si nachystajte vlasový zábal z levanduľovej vody, banánu, ricínového a kokosového oleja. Po 90 minútach vlasy opláchnite a umyte šampónom.

Levanduľová voda na akné

Levanduľová voda je na akné ideálna voľba. Používajte ju pravidelne na vyčistenú a odlíčenú pleť. Odličovací tampón namočte do levanduľovej vody a neoplachujte. Prejavy akné sa zmiernia a stav pleti sa celkovo zlepší. Na silné akné sa odporúča používať levanduľovú vodu v spreji v priebehu celého dňa.

Milujeme levanduľu! A preto u nás nájdete stovky voňavých produktov. Bio a organická levanduľová voda, levanduľový olej alebo trebárs levanduľové parfémy. Stačí si vybrať.