Parfémy s vôňou kokosu

Či už sa túžite zahaliť do jemnej kokosovej hmly, alebo chcete len na svojej pokožke cítiť čarovný tropický raj, kokosová vôňa vám umožní vrátiť sa v spomienkach späť na letnú dovolenku, a to ktorýkoľvek deň v roku.

 

Exotická vôňa kokosu so sebou prináša dobrú náladu a pocit uvoľnenia. Jemné a podmanivo sladké tóny si veľmi rýchlo získajú aj pozornosť vášho okolia.

Charakter vône kokosu:

Iskrivá a sladká vôňa s vanilkovým podtónom, vytvárajúca veľmi unikátny a exotický dojem.

Ako sa získava kokosová vôňa:

Kokosový orech je plodom palmy kokosovníka obyčajného. Tieto stromy rastú prevažne v Ázii, Strednej a Južnej Amerike, Afrike a Tichomorí. Lúhovaním dužiny kokosu a postupným odparovaním sa získavajú jemné vonné esencie, ktoré majú úspech v parfumérstve aj v aromaterapii. V parfumérstve sa však uplatňujú aj kokosové arómy vyrábané synteticky. Niektoré prírodné vonné esencie môžu totiž pri spracovaní stratiť svoju vlastnú vôňu a syntetické arómy zaručia, že váš obľúbený kokosový parfém bude voňať krásne veľmi dlho.

Kokosová vôňa tvorí skvelú kombináciu s jazmínom, ovocnými tónmi alebo tuberózou. Nájdite si to najlepšie spojenie a vyberte si parfém s vôňou kokosu aj vy!

celý text skryť text

Kokosový parfum
Filter