Skip to main content

Parfémy s vôňou kokosu

Odporúčané

Objavte exotické kokosové parfémy

Či už sa túžite zahaliť do jemnej kokosovej hmly, alebo chcete len na svojej pokožke cítiť čarovný tropický raj, kokosová vôňa vám umožní vrátiť sa v spomienkach späť na letnú dovolenku, a to ktorýkoľvek deň v roku.

Exotická vôňa kokosu so sebou prináša dobrú náladu a pocit uvoľnenia. Jemné a podmanivo sladké tóny si veľmi rýchlo získajú aj pozornosť vášho okolia.

Charakter vône kokosu:

Iskrivá a sladká vôňa s vanilkovým podtónom, vytvárajúca veľmi unikátny a exotický dojem.

Ako sa získava kokosová vôňa:

Kokosový orech je plodom palmy kokosovníka obyčajného. Tieto stromy rastú prevažne v Ázii, Strednej a Južnej Amerike, Afrike a Tichomorí. Lúhovaním dužiny kokosu a postupným odparovaním sa získavajú jemné vonné esencie, ktoré majú úspech v parfumérstve aj v aromaterapii. V parfumérstve sa však uplatňujú aj kokosové arómy vyrábané synteticky. Niektoré prírodné vonné esencie môžu totiž pri spracovaní stratiť svoju vlastnú vôňu a syntetické arómy zaručia, že váš obľúbený kokosový parfém bude voňať krásne veľmi dlho.

Kokosová vôňa tvorí skvelú kombináciu s jazmínom, ovocnými tónmi alebo tuberózou. Nájdite si to najlepšie spojenie a vyberte si parfém s vôňou kokosu aj vy!

Všetky top zložky parfémov